Raksti

 

Perfekcionisms

Karīna Strode

Evita stāv blakus savam gara darbam un saņem komplimentus. Darbs ir padarīts lieliski.... Detaļas izstrādātas līdz spožai precizitātei. Viņa darbam ir veltījusi 2 mēnešus. Šis ir viņas triumfa vakars. Evita gan smaida, bet iekšēji saraujas katra klāt pienācēja priekšā „Ko viņš teiks? Vai viņam patiks? Ja nu nepatiks? Ja nu slavē tikai pieklājības pēc? Ko viņi domāja, sakot, ka darbs ir interesants?’’ Viens kritisks komentārs var aizslaucīt 100 izteiktos komplimentus kā nebijušus. Turklāt viņa ir pārāk nogurusi, lai vienkārši priecātos...

avots: http://www.intellego.lv/blogs/vai_perfekcionisms_dara_laimigu_

Lasi visu rakstu »

 

Sociālā trauksme

Karīna Strode

Sirds sitas... sajūta, ka paaugstinās spiediens... vēlme aizmukt vai vismaz paslēpties... sasprindzinājums... sajūta, ka galvā nav nevienas sakarīgas domas. Ko tas viss Tev atgādina? Sajūtas kādā grūtā eksāmenā? Brīdi pirms starta, kuram neesi gatava? Ļoti nepatīkamu sarunu?
Tā var būt jebkura no iepriekš minētajām situācijām, bet šoreiz Bubulis Briesmīgais ir kas cits! Tas ir jauks un saviesīgs pasākums! Par Bubuli Briesmīgo Tavās acīs to padara kompānija, kurā ir gan mazāk zināmi paziņas, gan arī pavisam nepazīstami cilvēki.

http://www.intellego.lv/blogs/sociala_trauksme

 

Lasi visu rakstu »

 

Kas ir depresija?

Ilona Krone

Depresija ir vārds, ko cilvēki bieži izmanto valodā , lai aprakstītu dažādas sajūtas, ieskaitot bēdas, vilšanos, neapmierinātību, garlaicību u.c.

Lasi visu rakstu »