Jaunumi

 

KBT BALSTĪTU EMOCIJU VADĪBAS METOŽU PIELIETOŠANA DARBĀ AR KLIENTIEM

Psiholoģijas un kognitīvi biheiviorālās terapijas centrs “Intellego” piedāvā mācības “KBT BALSTĪTU EMOCIJU VADĪBAS METOŽU PIELIETOŠANA DARBĀ AR KLIENTIEM” profesionāļiem, kuru ikdienas darbs ir saistīts ar klientu konsultēšanu, atbalstu un izglītošanu (psihologiem, psihoterapeitiem, sociālajiem darbiniekiem, pedagogiem utml.)

Uzzini vairāk »

 

Izglītojošas atbalsta grupas KBT centrā

KBT centrā, Brīvības ielā 45, 2018. gada februārī- maijā tiek piedāvātas sociālo prasmju treniņa grupas:

- Jauniešiem vecumā no 18-24 gadiem (otrdienu pēcpusdienās). Vada Ieva Bite un Ilona Krone

- Jauniešiem vecumā no 15-17 gadiem, krievu val. (ceturtdienu pēcpusdienās). Vada Ieva Bite un Ņikita Bezborodovs

Pieteikties uz e-pastu ieva.bite@lu.lv

 

Uzzini vairāk »

 

Uzvedības terapija un sociālo prasmju trenēšana 4-8 gadus veciem bērniem ar uzvedības problēmām

Turpinās STOP programmas ieviešana bērniem ar uzvedības problēmām. Projekta ietvaros notikušas nu jau divas grupas 4-8 gadus veciem bērniem, viņu vecākiem un skolotājiem. Aprīļa beigās būs pabeigta STOP programmas rokasgrāmata.

Uzzini vairāk »

 

Izveidots Kognitīvi biheiviorālās terapijas centrs

Centra adrese:

Rīgā, Avotu ielā 10 
e-pasts: kbtcentrs@gmail.com
Pieraksts pie speciālistiem individuāli (informāciju par "KBT centra" specialistiem un kontaktinformaciju skatīt sadaļā "Atrodi savu terapeitu").

 

Uzzini vairāk »

 

Jauna KBT apmācība

Jauna KBT apmācība tiek plānota 2020.gadā.

Uzzini vairāk »

 

Seminārs par bērnu somatiskajām problēmām

2.un 3.02. Kalpaka bulvārī 4 9:00-16:00 notiks PhD Wim de Mey (Beļģija) vadīts seminārs "Somatiskās problēmas bērniem". Iekļautas tēmas par enurēzi, enkoprēzi, sāpēm un citām somatiskām problēmām. Pieteikties uz e-pastu: bite@lu.lv

Uzzini vairāk »

 

Supervīzijas un seminārs par bērnu uzvedības analīzi

5.11. 9:00-17:00 notiks supervīziju diena par bērnu uzvedības problēmām kopā ar Islandes uzvedības terapeiti Zuilmu Gabrielu Sigurðardóttir, European Association for Behavior Analysis prezidenti. Norises vieta: Latvijas Autisma apvienības telpas Torņa ielā 4-1B.

6.un 7.novembrī 8:30-17:00 un 8:30-15:00 Zuilma Gabriela Sigurðardóttir lasīs lekcijas Latvijas Universitātē, Jūrmalas gatvē 76 par biheiviorismu bērnu un vecāku kontekstā. Pieteikties uz e-pastu: ieva.bite@lu.lv

Uzzini vairāk »

 

Aicinām atbalsta programmā ģimenes, kurās aug 4-8 gadus veci bērni ar uzvedības problēmām

Biedrība “Skalbes” sadarbībā ar biedrību „Latvijas Autisma apvienība” un Latvijas Kognitīvi biheiviorālās terapijas asociācijas atbalstu, uzsāk dalībnieku atlasi jaunai atbalsta programmai, kas tiek pilotēta projektā „Uzvedības terapija un sociālo prasmju trenēšana 4-8 gadus veciem bērniem ar uzvedības problēmām”, identifikācijas Nr. 2014.EEZ/PP/1/MIC/051, Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta „NVO fonds” ietvaros. 

Uzzini vairāk »

 

Trauksme un fobijas bērniem

2015.gada 3.-5.septembrī Kalpaka bulvārī 4 9:00-16:00 notiks seminārs „Trauksme un fobijas bērniem”. Vadītājs PhD Wim de Mey (Beļģija). Seminārs paredzēts KBT studentiem, terapeitiem, kā arī citiem profesionāļiem, kuri ikdienā strādā ar bērniem un pusaudžiem. Pieteikties pie Ievas Bites: bite@lu.lv.

Uzzini vairāk »

 

Bērnu un pusaudžu uzvedības problēmas un UDHS izpausmju mazināšana

2015.gada 18.-20.jūnijā Kalpaka bulvārī 4 9:00-16:00 notiks seminārs „Bērnu un pusaudžu uzvedības problēmas un UDHS izpausmju mazināšana”.

Uzzini vairāk »

 

Otrā KBT apmācību grupa Latvijā

2013.gadā LKBTA sadarbībā ar Čehijas KBT asociāciju, Igaunijas KBT asociāciju un Latvijas Universitāti uzsāka otro KBT apmācības grupu Latvijā.

Uzzini vairāk »