Sabīne Bērziņa

Sabīne Bērziņa
Adrese
Rīga, Tiešsaistes konsultācijas Zoom un WhatsApp. (Bērna kopšanas atvaļinājumā līdz 2023.gada janvārim.)
Specializācija
Pieaugušie, Pusaudži
Valoda
Latviešu, Angļu
E-pasts
bberzina.sabine@gmail.com
Tālrunis
26014062

Mg.psych., sertificēta izglītības psiholoģe, zinātniskā grāda pretendente attīstības psiholoģijā, sertificēta kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite.

Karls Rodžers ir teicis: "Tikai tad, kad pieņemu sevi, tieši tādu, kāds esmu, es varu kaut ko izmainīt". Paturpinot šo domu ar kognitīvi biheiviorālu ievirzi: " un tad, kad saprotu, ka veids, kā es līdz šim esmu darījis, domājis, man pašam vairs nenāk par labu, es varu sākt to mainīt".
Meklēt palīdzību terapijā prasa lielu drosmi un sevis apzināšanos. Man prieks par katru, kurš meklē palīdzību, jo tās jau ir rūpes pašam pret sevi.


Profesionālā karjera: Profesionālais maģistra grāds klīniskajā psiholoģijā, Latvijas Universitātē, 2016. gadā. Kognitīvi biheiviorālā psihoterapeita kvalifikācija 2020. gadā (ODYSSEA International CBT Institute).
Strādāju ar klientiem, kuriem ir dažāda veida grūtības (nomāktība, depresija, liels satraukums jeb trauksme, nesaskaņas attiecībās, intensīvas emocijas, ar kurām pašam grūti tikt galā u.c.).
Zinātniskās un praktiskās intereses ir saistītas ar sociāli emocionālās kompetences veicināšanu Latvijā (emocionālo intelektu), kas palīdz būt veiksmīgiem visās dzīves jomās - gan karjerā, gan akadēmiskajā vidē, gan attiecībās ar sevi un citiem.