Marina Brice

Marina Brice
Adrese
Rīga, konsultācijas tiek sniegtas tikai attālināti (Skype, Zoom, WhatsApp).
Specializācija
Pieaugušie
Valoda
Latviešu, Krievu
E-pasts
marinabrice.lv@gmail.com
Tālrunis
+371 29178383
Skype
marinabrice

Mg.psych., zinātniskā grāda pretendente klīniskajā psiholoģijā, sertificēta kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite (2013) un KBT supervīzore (2019), sertificēta klīniskā un konsultatīvā psiholoģe ar pārrauga tiesībām.

 

Papildus izglītība - Eye Movement Desensitization and Reprocessing (EMDR) metode, Shēmu terapija, Apzinātības metodes, ACT (Acceptance and Commitment Therapy).

Strādāju ar individuāliem klientiem ar depresiju, pēctraumas stresa traucējumiem un trauksmes traucējumiem (panikas lēkmēm, sociālo trauksmi, veselības trauksmi, fobijām u.c.), hroniskām sāpēm, sniedzu palīdzību krīzes situācijās un pēc piedzīvotām psiholoģiskām traumām. Vadu terapeitiskās grupas, psihoizglītojošas lekcijas.
Piedāvāju gan individuālās, gan grupu KBT supervīzijas.

Vairāk nekā desmit gadu darba pieredze sociālajā dienestā, bāriņtiesu klientu psiholoģiskajā izpētē un psiholoģiskajā konsultēšanā. No 2015.gada līdz 2021.gadam darbojos Psiholoģijas un KBT centrā “Intellego” kā līdzīpašniece, klīniskā psiholoģe un KBT psihoterapeite. Pašlaik strādāju savā klīniskā psihologa un KBT psihoterapeites privātpraksē.
Kopš 2015.gada pasniedzu Rīgas Stradiņa universitātē (RSU), veselības psihologu maģistra programmā (kursi - Kognitīvā un uzvedības terapija, Īstermiņa psiholoģiskā konsultēšana).

Zinātniskās un praktiskās intereses ir saistītas ar psiholoģiskām traumām, to sekām un palīdzības iespējām pie tām; hroniskām sāpēm.