Marina Brice

Marina Brice
Adrese
Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 18, 5.stāvs, Psiholoģijas un KBT centrs “Intellego”
Specializācija
Pieaugušie
Valoda
Latviešu, Krievu
E-pasts
marina@intellego.lv
Tālrunis
+371 29178383
Skype
marinabrice

Mg.psych., sertificēta kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite un supervīzore, sertificēta klīniskā psiholoģe ar pārrauga tiesībām, sertificēta konsultatīvā psiholoģe ar pārrauga tiesībām.


Maģistra grāds klīniskajā psiholoģijā, zinātniskā grāda pretendente klīniskajā psiholoģijā, Latvijas Universitāte. Kognitīvi biheiviorālās psihoterapeites un supervīzores kvalifikācija, ODYSSEA International CBT Institute; papildus mācības Eye Movement Desensitization and Reprocessing (EMDR) metodē, Shēmu terapijā, Apzinātības metodēs.


Strādā ar individuāliem klientiem ar depresiju, pēctraumas stresa traucējumiem un trauksmes traucējumiem (panikas lēkmēm, sociālo trauksmi, veselības trauksmi, fobijām u.c.), hroniskām sāpēm, sniedz palīdzību krīzes situācijās un pēc piedzīvotām psiholoģiskām traumām, kā arī vada grupas un treniņus. Strādā ar klientiem klātienē un attālināti (Skype konsultācijas).


Vada gan individuālās, gan grupu kognitīvi biheiviorālās terapijas supervīzijas.


Vairāk nekā desmit gadu darba pieredze sociālajā dienestā, bāriņtiesu klientu psiholoģiskajā izpētē un psiholoģiskajā konsultēšanā. Pasniedzēja RSU (Kognitīvā un uzvedības terapija, Īstermiņa psiholoģiskā konsultēšana).


Zinātniskās un praktiskās intereses ir saistītas ar psiholoģiskām traumām, to sekām un palīdzības iespējām; hroniskām sāpēm.