Marika Bērtule

Marika Bērtule
Adrese
Rīga, Brīvības iela 85
Specializācija
Pieaugušie
Valoda
Latviešu, Krievu, Angļu
www
Www.disociacija.lv
E-pasts
marikabertule@inbox.lv
Tālrunis
29167290
Skype
Pieejama arī konsultācijas virtuālā vidē (Skype, Zoom, Teams u.c.).

Esmu ieguvusi doktora grādu klīniskajā psiholoģijā, kā arī sertifikātu kognitīvi biheiviorālajā psihoterapijā (KBT).

Strādāju kā klīniskais psihologs (konsultēšana un psiholoģiskās izpētes) un KBT psihoterapeits ar pieaugušajiem, kā arī vadu lekcijas. Pamatā darbojos, palīdzot depresijas, trauksmes, panikas lēkmju, personības traucējumu, kā arī traumējošas pieredzes gadījumos. Papildus specializējos disociatīvo traucējumu diagnosticēšanā, izpētē un terapijā (www.disociacija.lv). Darbā lielākoties izmantoju KBT pieeju, shēmu terapijas un psiholoģiskās konsultēšanas pamatus.

Esmu apguvusi Shēmu terapiju, krīzes intervenci, motivējošo intervēšanu, ieguvusi vairākas specialitātes (maģistra grāds pedagoģijā un finanšu vadībā, Latvijas Universitāte), kā arī strādājusi dažādās biznesa jomās. Izglītība un pieredze man palīdz izprast ne tikai psiholoģiskas norises, bet arī sniedz vajadzīgo ieskatu ikdienas dzīves un biznesa peripetijās. Cenšos pastāvīgi pilnveidot sevi gan personiski, gan profesionāli, būt sociāli un profesionāli aktīva.

 

Esmu pārliecināta, ka neatkarīgi no mūsu pagātnes un pieredzes, nākotni lielā mērā nosakām mēs paši. Ar cītīgu pašpilnveides darbu, izprotot savas patiesās vajadzības, spējas un talantus, mēs varam atrisināt savas grūtības un dzīvot interesantu, ražīgu un piepildītu dzīvi.

Dalība profesionālajās asociācijās: Latvijas kognitīvi-biheiviorālās terapijas asociācija, Klīnisko psihologu asociācijas, www.kpa.lv, Starptautiskās Traumas un Disociācijas izpētes asociācija, https://www.isst-d.org.