Maija Zakriževska Belogrudova

Maija Zakriževska Belogrudova
Adrese
Rīga, Kr.Valdemara 33
Specializācija
Pieaugušie, Pusaudži
Klientu grupa
Pieaugušie, pusaudži, pāri. Palīdzība stresa situācijās, trauksmes, panikas un impulsivitātes (dusmu) gadījumos. Palīdzība cilvēkiem, kuriem ir depresija, ēšanas traucējumi, alkohola atkarības, obsesīvi kompulsīvie traucējumi, uzvedības traucējumi, posttraumatisko stresa (PTSS) un smagāku veselības traucējumu gadījumos. Palīdzība ikdienas problēmu un konfliktu risināšanā. Terapeitiska sadarbība personības attīstības, izaugsmes un karjeras veicināšanā. Strādāju individuāli un ar pāriem.
Valoda
Latviešu, Krievu
www
www.drosme.com
E-pasts
m.zakrizevska@inbox.lv
Tālrunis
29438435

Izglītība:
Psiholoģiju kopumā esmu mācījusies vairāk kā 20 gadus. Pēc savas izglītības esmu ģimenes un skolas psihologs. Doktora grādu psiholoģijā esmu ieguvusi 2010. gadā (Dr.psych.).
Pirms tam ieguvu maģistra grādu psiholoģijā (Mg. psych.).
Kā arī esmu pabeigusi RSU profesionālo maģistrantūru “Mākslas terapija” un esmu mākslas terapeite vizuāli plastiskajā mākslas terapijā (Mg.sc.sal.).
Esmu ieguvusi supervizora izglītību Rīgas Stradiņa universitātes sadarbībā ar Belfāstas Karalisko universitāti organizētajās apmācībās.
​Turpinot izglītību pabeidzu RISEBA vadībzinību maģistra programmu "Vadības psiholoģija un supervīzija" (Mg.sc. administr.).
Esmu arī koučs. European Coach Federation ECF sertifikāts un piešķirta kvalifikācija - Līderības koučingā.
​Pabeidzu RPIVA bakalaura programmu psiholoģijā un ieguvu skolas un ģimenes psihologa kvalifikāciju.


Darba pieredze:
Ar psihoterapiju un psiholoģisko konsultēšanu privātpraksē nodarbojos kopš 2001. gada. Sākotnēji strādāju tikai kā psihoterapeits un psihologs. Ar laiku iegūstot papildus izglītību sāku strādāt arī kā mākslas terapeite un supervizore. Savā darbā ar klientiem izmantoju iegūtās zināšanas koučingā. Strādāju klātienē, onlain (ZOOM, Skype, WhatsApp u.c.).
Esmu izveidojusi savu mājas lapu www.drosme.com
Esmu sertificēta psiholoģe, supervizore un psihologu pārraugs.
Pašlaik strādāju “Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolā RISEBA” par profesori, programamas „Vadības psiholoģija un supervīzija” direktori un vadošo pētnieci. Esmu izveidojusi divas studiju programmas. Bakalaura programmu "Biznesa psiholoģija" un maģistra programmu "Vadības psiholoģija un supervīzija".
Esmu kolektīvās monogrāfijas zinātniskā redaktore: Supervīzija Latvijā: Izpētē pamatota attīstības iespēja / Supervision in Latvia: research based developmental approach. Rīga: Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola „RISEBA”, 2020.
Ilgstoši strādāju kā vieslektore Rīgas Stradiņa universitātē dažādās fakultātēs: Psiholoģijas un socioloģijas, Komunikācijas, Rehabilitācijas, Sporta un pedagoģijas un Juridiskajā fakultātē. Esmu strādājusi kā lektore Alberta koledžā.
Vadu seminārus un konsultēju daudzas biznesa, valsts un pašvaldības oranizācijas.
Organizēju starptautiskas konferences, dažādas apmācības, seminārus un vieslekcijas.
Esmu vadījusi savu uzņēmumu, kurš nodarbojās ar skaistumkopšanu un matu kosmētikas vairumtirdzniecību no Austrālijas.