Līga Sovere

Līga Sovere
Adrese
Rīga, KBT centrs, Avotu iela 10
Specializācija
Pieaugušie
Valoda
Latviešu
E-pasts
liga.sovere@gmail.com
Tālrunis
+371 29498952

KBT centrā sniedzu profesionālu psihoterapeitisku palīdzību cilvēkiem, kuri vēlas uzlabot pašsajūtu un dzīves kvalitāti gadījumos, ja:
- cieš no trauksmes traucējumiem (sociālās trauksmes, veselības trauksmes fobijām, u.c.), depresijas, ēšanas traucējumiem, citiem garīgās veselības sarežģījumiem;
- piedzīvojuši zaudējumus vai traumatiskus dzīves notikumus;
- izjūt attiecību grūtības;
- vēlas labāk izprast sevi, stiprināt dzīvesspēku un iekšējos resursus.


Esmu ieguvusi maģistra grādu klīniskajā psiholoģijā (Latvijas Universitāte, 2010), Kognitīvi biheiviorālās terapeites kvalifikāciju (ODYSSEA International CBT Institute Prague (Czech Republic) 2013.-2017.), kā arī apguvusi EMDR metodi (Eye Movement Desensitization and Reprocessing) traumu pārstrādei.

Kopš 2005.gada esmu strādājusi kā izglītības psihologs skolās. Kopš 2011.gada kā klīniskais psihologs esmu sniegusi psiholoģisko palīdzību ārpusģimenes aprūpē nonākušajiem bērniem, pusaudžiem un viņu audzinātājiem, kā arī vadījusi nodarbības „Vecāku efektivitātes kurss”. Nozīmīgu profesionālo pieredzi esmu guvusi sadarbojoties ar centru "Marta", kur sniedzu psiholoģisko palīdzību no vardarbības cietušām personām.
Šobrīd paralēli darbam KBT centrā savu profesionālo pieredzi un zināšanas papildinu, strādājot VSIA „Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centra” ambulatorās aprūpes centrā "Veldre" ar stacionāru.

Manas zinātniskās un profesionālās intereses saistītas ar iekšējo resursu un dzīvesspēka stiprināšanu, palīdzības iespējām cilvēkiem, kas piedzīvo sēras, psiholoģiskās traumas, kā arī ar shēmu un līdzjūtības terapiju.