Katrīna Žaltkovska

Katrīna Žaltkovska
Adrese
Rīga, Stabu iela 47, Psiholoģijas un KBT centrs “Intellego”
Specializācija
Pieaugušie
Valoda
Latviešu
E-pasts
katrina@intellego.lv, k.zaltkovska@gmail.com
Tālrunis
+371 29168762
Skype
Ir iespējamas arī tiešsaistes konsultācijas.

Mg.psych., sertificēta kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite, sertificēta klīniskā un konsultatīvā psiholoģe


“Neviens nevar aiziet atpakaļ un sākt savu stāstu no sākuma, bet ikviens var jau šodien sākt veidot jaunu sava stāsta turpinājumu!”


Profesionālais maģistra grāds psiholoģijā, Latvijas Universitāte. Kognitīvi biheiviorālā psihoterapeita kvalifikācija (ODYSSEA International CBT Institute).
Strādā ar individuālajiem klientiem ar depresiju, trauksmes traucējumiem (panikas lēkmēm un veģetatīvās sistēmas traucējumu simptomiem, sociālo trauksmi, veselības trauksmi, u.c.), komunikācijas prasmju pilnveidi, stresa vadību, laika plānošanu un organizēšanu, motivāciju u.c. Vada mācības un treniņus jauniešiem un pieaugušajiem par tādām tēmām kā stress un emociju vadība, komunikācija, sadarbība, psiholoģiskā veselība, sevis izzināšana, pašapziņas celšana u.c.
Zinātniskās un praktiskās intereses ir saistītas ar laimes izjūtu un iespēju to paaugstināt, ar cilvēku domāšanas modeļiem un kļūdām, pieņemot nozīmīgus lēmumus un veicot secinājumus. Tāpat praktiska interese par kognitīvi biheiviorālās pieejas metožu popularizēšanu, pieejamības veicināšanu dažādos formātos (e-mācības, bukleti).