Katrīna Reikmane

Katrīna Reikmane
Adrese
Rīga, KBT centrs, Avotu iela 10
Ogre, Psihologu prakse, Mednieku iela 19/k2 - 65
Specializācija
Pieaugušie, Pusaudži
Klientu grupa
Personības un karjeras izaugsme, grūtības attiecībās, nomāktība, trauksme, veģetatīvā distonija, depresija, ēšanas traucējumi, personības traucējumi.
Valoda
Latviešu, Krievu, Angļu, Vācu
www
https://www.linkedin.com/in/katrina-reikmane-0b237b9/
E-pasts
katrinap@inbox.lv
Tālrunis
29110567
Skype
Iespējamas arī skype konsultācijas

Nav neatrisināmu problēmu, ir tikai vajadzīgs laiks un mazliet drosme, lai situāciju izprastu un atrisinātu.


Iepazīstinot ar sevi, vēlos pastāstīt, ka mana darba pieredze un izglītība saistīta ar psiholoģiju, personības attīstību un cilvēkresursu vadību.
Esmu ieguvusi maģistra grādu klīniskajā psiholoģijā Latvijas Universitātē, psihoterapeita sertifikātu Kognitīvi Biheiviorālās terapijas asociācijā, kā arī Personības izaugsmes trennera (kouča) zelta sertifikātu Rīgas koučinga skolā. Pastāvīgi papildinu savu profesionalitāti un kompetenci dažādos kursos.
Vairāk kā 10 gadus strādājot personāla vadības jomā, ieguvu izpratni par biznesa vidi, darbinieku problēmām un izaicinājumiem, piepildot uzņēmējdarbības un savus personiskās karjeras mērķus. Kopā ar dažādu uzņēmumu vadītājiem esam meklējuši labākos risinājumus attīstībai un pārmaiņām.
Pēdējos 5 gadus strādāju psiholoģiskās konsultēšanas jomā kā personības izaugsmes trennere un KBT terapeite. Esmu palīdzējusi cilvēkiem ar pazeminātu pašvērtējumu, depresiju, trauksmi, personības traucējumiem, grūtībām veidot sociālus kontaktus un uzstāties cilvēku priekšā, veģetatīvo distoniju, traumatisku dzīves pieredzi u.c., kurus piemeklējušas attiecību grūtības, dažādi dzīves pārbaudījumi, zaudējumi, sēras, personības vai attiecību krīze
Ikdienā savā psihoterapeita darbā pamatā izmantoju KBT terapijas metodes, kas atklāj saistību starp domām, jūtām, ķermeņa sajūtām, uzvedību un notikumiem dzīvē. Lai klients atrastu alternatīvus un pozitīvus domāšanas un uzvedības veidus, izmantoju arī jaunākās paaudzes integratīvo pieeju klienta psiholoģiskās labsajūtas veicināšanai un resursu stiprināšanai - dažādas vizualizācijas, relaksācijas, apzinātības tehnikas, shēmu terapijas pieeju, lomu spēles u.c.
Kā personība esmu dzīvespriecīga, pozitīva, mērķtiecīga, uz attiecībām orientēta.
Labprāt uzklausīšu, atbalstīšu Tevi un dalīšos ar praktiskām zināšanām kā dzīvot saskaņā ar savām patiesajām vēlmēm, vērtībām un justies labi.