Karīna Strode

Karīna Strode
Adrese
Rīga, Stabu iela 47, Psiholoģijas un KBT centrs “Intellego”
Specializācija
Pieaugušie, Pusaudži
Valoda
Latviešu, Krievu
E-pasts
karina@intellego.lv, ander.karjala@gmail.com
Tālrunis
+371 29853019
Skype
Ir iespējamas arī tiešsaistes konsultācijas.

Mg.psych., sertificēta kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite un supervīzore, sertificēta klīniskā psiholoģe ar pārrauga tiesībām, sertificēta konsultatīvā psiholoģe.

“Ir tik labi prast smieties. Skatīties uz sevi godīgi, pieņemt sevi un veikt izmaiņas nav viegli. Laipna attieksme un smiekli ir pāris no tām lietām, kas var līdzēt. Mūsu kopīgā darba mērķis ir bagātināt klienta darbības repertuāru, kas turpmākajā dzīvē var nodrošināt lielāku izvēles brīvību.”

Maģistra grāds klīniskajā psiholoģijā, Latvijas Universitāte.
Kognitīvi biheiviorālās psihoterapeites un supervīzores kvalifikācija, ODYSSEA International CBT Institute.

Strādā ar individuāliem klientiem ar depresiju, bipolāriem traucējumiem, trauksmes traucējumiem (sociālo trauksmi, panikas lēkmēm, veģetatīvās sistēmas traucējumu simptomiem, veselības trauksmi, izpildījuma trauksmi, fobijām, obsesīvi kompulsīvajiem traucējumiem u.c.), psiholoģisko izdegšanu, pašvērtējumu, komunikācijas prasmju attīstīšanu, emociju vadības prasmēm. Vada mācības savas jomas profesionāļiem un organizāciju darbiniekiem.

Vada gan individuālās, gan grupu kognitīvi biheiviorālās terapijas supervīzijas.

Profesionālās intereses saistītas ar kognitīvi biheiviorālās terapijas principu popularizēšanu un ieviešanu, veidojot izglītojošus un attīstošus materiālus uzņēmumiem, izglītības iestādēm un plašākai publikai.