Ilona Krone

Ilona Krone
Adrese
Rīga, Brīvības 85
Specializācija
Pieaugušie
Klientu grupa
Panikas, trauksmes,OKT, depresijas , ēšanas un personības traucējumi , traumas pārstrāde, veģetatīvā distonija, supervīzijas
Valoda
Latviešu, Krievu
www
ilonakrone.wordpress.com
E-pasts
ilonakrone@gmail.com
Tālrunis
+37126807137
Skype
iespējamas Skype konsultācijas

KBT izglītība iegūta 2013. gadā.
Mana izglītība ir doktora grāds klīniskajā psiholoģjā un esmu sertificēta kognitīvi biheiviorālā terapeite  un sertificēta Shēmu terapeite , apzinātības grupu vadītāja. JAUNUMS. Darbā ar fobijām , izmantoju jaunākās virtuālās tehnolģijas.

Ir ilgstoša praktiskā darba pieredze kā klīniskajam psihologam dažādās Rīgas Domes institūcijās un  Rīgas Psihiatrijas un Narkoloģijas centra Dienas stacionārā strādājot gan individuāli gan grupās, kā arī Medicīnas sabiedrībā ARS. Pēdējo gadu darba fokuss vairāk orientēts uz klientu konsultēšanu saistībā ar depresiju, paniku, veģetatīvo distoniju, trauksmi, OKT un personības traucējumiem, izmantojot kognitīvi biheiviorālās terapijas pieeju, shēmu terapiju, dialektisko terapiju un apzinātības praksi. Regulāri papildinu zināšanas starptautiskās konferencēs un darba grupās.Vadu seminārus organizācijās.

Kopš 2014. gada,  paralēli praktiskajam darbam, esmu lektore RSU  un asistēju Janam Praško ( Čehija )  jauno KBT terapeitu apmācībā. 

Esmu apguvusi apzinātības praksi ( mindfulness) Lietuvas Medicīnas institūtā .

Vadu apzinātības/pašizaugsmes/pašterapijas  grupas un apzinātības/asertivitātes treniņus organziācijās.

Kopš  2019 . gada,  esmu Kognitīvi biheiviorālās terapijas un Shēmu terapijas supervizore.