Ieva Baumane

Ieva Baumane
Adrese
Rīga, Stabu iela 47, Psiholoģijas un kognitīvi biheiviorālās psihoterapijas centrs “Intellego”.
Specializācija
Pieaugušie
Valoda
Latviešu, Angļu
E-pasts
Ieva.Baumane@intellego.lv

Strādāju ar individuālajiem klientiem, kas vēlas risināt dažāda veida emocionālās grūtības (piem., nomāktību, dzīvesprieka trūkumu, paaugstinātu spriedzi), pašvērtējuma un uzvedības problēmas (piem., grūtības efektīvi plānot savu darba dienu, pārlieku impulsīvu rīcība). Esmu konsultējusi cilvēkus ar depresiju, trauksmi, panikas lēkmēm, bipolāriem vai robežstāvokļa traucējumiem.


Otra mana profesionālā interešu joma ir saistīta ar organizāciju psiholoģijas jautājumiem un to, kā palīdzēt cilvēkiem labāk justies savās darba vietās. Es vadu apmācības organizācijās par karjeras attīstību un profesionālo attīstības mērķu plānošanu, kompetenču un darba snieguma vērtēšanu un citiem jautājumiem. Karjeras kouča lomā palīdzību definēt savus profesionālās darbības mērķus un izplānot ceļus, lai tos realizētu.


Zenta Mauriņa ir teikusi, ka „Labām lietām cilvēks nekad nav par jaunu vai vecu”. Arī es ticu, ka nekad nav par vēlu uzsākt pārmaiņu procesu un atrast savas dzīves un labsajūtas līdzsvaru. Man patīk būt klāt un atbalstīt cilvēku meklējumus. Savā darbā daudz izmantoju dažādas integratīvas tehnikas – vizualizācijas, relaksācijas, projektīvās metodes un apzinātības elementus.


Man ir doktora grāds psiholoģijā (iegūts Bergenas Universitātē), 2004, kognitīvi biheiviorālās psihoterapeites kvalifikācija (2017). Pabeigtas karjeras attīstības (koučinga) apmācības (2017). Vairāk kā piecpadsmit gadu pieredze personāla atlases, attīstības un vadības jomā. Pasniedzēja LU. Vairāku zinātnisko publikāciju autore un grāmatu līdzautore. Vairākus gadus strādāju arī kā karjeras koučs.


Latvijas Organizācijas Psihologu biedrības biedre (iepriekš – Valdes locekle) un Latvijas Psihologu Biedrības Ētikas komisijas locekle (iepriekš – Valdes priekšsēdētāja un Padomes locekle).