Evija Vilka

Evija Vilka
Adrese
Rīga, Meža iela 4, pieejamas tiešsaistes konsultācijas ārvalstīs dzīvojošiem latviešiem.
Specializācija
Pieaugušie, Pusaudži, Bērni
Klientu grupa
ēšanas traucējumi, depresija (īpaši pēcdzemdību depresija) trauksmes traucējumi (panikas lēkmes, ģeneralizētā trauksme, sociālā trauksme, dažādas fobijas), adaptācijas traucējumi, posttraumatiskā stresa sindroms, šizofrēnija, personības traucējumi, miega traucējumi utt. Drabs ar pāriem. Padziļināta interese un pētniecības iestrādnes darbā ar ēšanas traucējumiem.
Valoda
Latviešu
E-pasts
evija@radosaprakse.lv
Tālrunis
26374271

Mēs katrs cits citu iespaidojam un citi iespaido mūs, un pasaule ir pilna stāstu, bet visi stāsti ir viens vesels /M.Alboms/

Esmu ieguvusi veselības zinātņu maģistra grādu Rīgas Stradiņa universitātē. Esmu sertificēta drāmas terapeite (Ārstniecības personas sertifikāts: AE-001381) un kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite (Sertifikāts: 2020 11).
10 gadus ilgajā terapeitiskajā darba pieredzē esmu strādājusi un joprojām strādāju ar dažādām klientu/pacientu grupām un dažādiem mentālās veselības traucējumiem- ēšanas traucējumi, depresija, trauksmes traucējumi (panikas lēkmes, ģeneralizētā trauksme, sociālā trauksme, dažādas fobijas), posttraumatiskais stresa sindroms, šizofrēnija, robežpersonības traucējumi utt. Padziļināti esmu interesējusies, strādājusi un ir pētniecības iestrādnes darbā ar ēšanas traucējumiem.

Līdztekus pacientiem/klientiem ar dažādiem rakstura un smaguma mentālās veselības traucējumiem, strādāju arī ar klientiem, kuri vēlas uzlabot savu dzīves kvalitāti, padarīt savu dzīvi harmonisku t.i. - personības attīstības jomā, attīstot radošumu, spontanitāti, sekmējot pašcieņu, uzlabojot attiecības ar apkārtējiem (pāra attiecības, attiecības ģimenē, attiecības ar darba kolēģiem utt.), risinot dažādas konfliktsituācijas, kā arī neadaptīvu uzvedības modeļu vietā, tiek apzināti un darbībā izmēģināti veselīgāki un efektīvāki, dusmu menedžments, stresa menedžments.
Līdztekus darbam privātpraksē jau kādu laiku arī pasniedzu topošajiem drāmas terapeitiem Rīgas Stradiņa uiversitātē. Darbs ar studentiem mani nemitīgi uztur patīkamā spriedzē, kā interesantāk, kā radošāk studentiem nodot zināšanas, veicināt izpratni un spēju tās pielietot savā praksē. Pats patīkamākais ir tas, ka arī no studentiem es mācos un tā ir abpusēji attīstoša mijiedarbība.

Paralēli darbam, nemitīgi papildinu savas zināšanas dažādos semināros un kursos, konferencēs. Šādā profesijā izglītošanās nekad neapstājas. Vēl profesionāli darbojos Latvijas Drāmas terapijas asociācijā valdes sastāvā, kā arī LMTAA Sertifikācijas komisijā.