Estere Birziņa

Estere Birziņa
Adrese
Saldus, Striķu iela 2, iespējama arī sadarbība tiešsaistē (tikai pieaugušajiem - no 18 gadu vecuma).
Specializācija
Pieaugušie, Pusaudži
Valoda
Latviešu, Krievu
E-pasts
b_estere@inbox.lv
Tālrunis
Mob. t.: +371 29489302

Doktora grāds klīniskajā psiholoģijā (LU, 2017.). Sertificēta klīniskā un veselības psiholoģe ar pārrauga tiesībām. Sertificēta konsultatīvā psiholoģe ar pārrauga tiesībām. Kognitīvi biheiviorālās psihoterapeites kvalifikācija (Starptautiskā KBT institūta (Prāga) un Latvijas KBT asociācijas (Rīga) sertifikāts Nr.: 2013 02; Rīga, 23. 11. 2013.).

​Kā kognitīvi biheiviorālā terapeite palīdzu mazināt vai pārvarēt grūtības, kas saistītas ar pazeminātu pašvērtējumu, depresiju, ģeneralizētu trauksmi, sociālo trauksmi, panikas lēkmēm, veģetatīvās sistēmas traucējumu simptomiem, obsesīvi kompulsīviem traucējumiem u.c.

​Terapeitiskajā darbā izmantoju metodes, kas palīdz attīstīt apzinātības un sevis novērošanas prasmes, apgūt relaksācijas tehnikas un elpošanas vingrinājumus. Sesijās vērība veltīta arī darbam ar emociju atpazīšanu, nosaukšanu, kā arī automātisko domu identificēšanu un izvērtēšanu, un alternatīvu domu atklāšanu; kā arī jaunu rīcības modeļu apguvi un sevis vadīšanas prasmju pilnveidošanu u.c.