Dina Skreitule

Dina Skreitule
Adrese
Rīga, Psiholoģijas centrs: Miera iela 37
Rīga, KBT centrs: Avotu iela 10, kā arī Skype sesijas
Klientu grupa
Pieaugušie un jaunieši ( no 18 gadiem). Klātienes sesijas Rīgā, Skype sesijas klientiem Latvijā un citās valstīs
E-pasts
dina.skreitule@gmail.com
Tālrunis
+371 26119928
Skype
dinaskreitule

Mēs nevaram izmainīt savu pieredzi, bet tā var būt noderīga, lai veiktu izmaiņas un uzlabotu savu dzīves kvalitāti šobrīd.

Kopš 2013.gada strādāju kā KBT terapeits (līdz 2017.gada pavasarim - supervīzoru uzraudzībā). Pārsvarā strādāju ar pieaugušajiem un jauniešiem (no 18 gadu vecuma), kuriem ikdienā grūtības rada trauksme, depresija, dažādas bailes (fobijas), panikas lēkmes (veģetatīvā distonija), miega traucējumi, zems pašvērtējums, ēšanas traucējumi, obsesīvi kompulsīvie traucējumi (OKT) u.c.

Regulāri gūstu atbalstu un papildinu savas zināšanas, tiekoties ar kolēģiem supervīzijās un kovīzijās, apmeklējot seminārus, meistarklases, kā arī, sekojot līdzi jaunākajiem zinātniskajiem pētījumiem dažādās jomās - tas dod idejas un iedvesmu gan personīgajai attīstībai, gan profesionālajam darbam.

Iepriekš vērtīga 8 gadu pieredze uzkrāta, stādājot par psihologu-konsultantu organizācijā – uzņēmumā “Latvenergo”, sniedzot klientu apkalpošans darbiniekiem psiholoģisko atbalstu, piedaloties klientu apkalpošanas labās prakses izveidošanā un ieviešanā, izstrādājot instrukcijas, vadot saskarsmes un komunikācijas treniņus, organizējot un veicot zvanu centra jauno darbinieku atlasi, kā arī sadarbojoties ar vidējā līmeņa vadītājiem, sniedzot palīdzību pārmaiņu vadības procesā. Gūtā pieredze radīja interesi izzināt dziļākus procesus, kas ietekmē cilvēku reakciju dažādās stiuācijās, kā arī vēlmi vairāk fokusēties uz indivīdu un viņa vajadzībām.

 

IZGLĪTĪBA

2013. - 2017. Psihoterapeita kvalifikācija kognitīvi-biheiviorālajā terapijā (KBT), ODYSSEA, International CBT institute, Prague, Czech Republic, Czech Cognitive Behavioral Association & Latvian Associacion for Cognitive and Behavioral Therapies (sertifikāts Nr. 2017 14)

2011. Vudkoka Džonsona kognitīvo spēju testa apmācība, The Woodcock - Munoz Fundation, Nashville, Tennessee, USA (testa lietotāja sertifikāts Nr.256-19-2011 )

2003. - 2005. Sociālo zinātņu maģistra grāds klīniskajā psiholoģijā, Latvijas Universitāte

1999. - 2003. Sociālo zinātņu bakalaura grāds psiholoģijā, Latvijas Universitāte