Dina Skreitule

Dina Skreitule
Adrese
Rīga, Psiholoģijas centrs: Miera iela 37
Rīga, KBT centrs: Avotu iela 10, kā arī attālināta sadarbība
Specializācija
Pieaugušie
Klientu grupa
Klātienes sesijas Rīgā, attālinātās sesijas klientiem Latvijā un citās valstīs (izmantojot Skype, Zoom u.c. platformas).
Valoda
Latviešu
E-pasts
dina.skreitule@gmail.com

Mēs nevaram izmainīt savu pieredzi, bet tā var būt noderīga, lai veiktu izmaiņas un uzlabotu savu dzīves kvalitāti šobrīd.

Kopš 2013.gada strādāju kā Kognitīvi biheiviorālās psihoterapijas speciālists. Pārsvarā strādāju ar pieaugušajiem, kuriem ikdienā grūtības rada trauksme, depresija, dažādas bailes (fobijas), somatoformi traucējumi, miega traucējumi, zems pašvērtējums, obsesīvi kompulsīvie traucējumi (OKT) u.c. Nepieciešamības gadījumā tiek rekomendēta arī sadarbība ar psihiatru.

Regulāri gūstu atbalstu un papildinu savas zināšanas, tiekoties ar kolēģiem supervīzijās un kovīzijās, apmeklējot seminārus, meistarklases, kā arī, sekojot līdzi jaunākajiem zinātniskajiem pētījumiem dažādās jomās - tas dod idejas un iedvesmu gan personīgajai attīstībai, gan profesionālajam darbam.

Iepriekš vērtīga 8 gadu pieredze uzkrāta, stādājot par psihologu-konsultantu organizācijā – uzņēmumā “Latvenergo”, sniedzot klientu apkalpošans darbiniekiem psiholoģisko atbalstu, piedaloties klientu apkalpošanas labās prakses izveidošanā un ieviešanā, izstrādājot instrukcijas, vadot saskarsmes un komunikācijas treniņus, organizējot un veicot zvanu centra jauno darbinieku atlasi, kā arī sadarbojoties ar vidējā līmeņa vadītājiem, sniedzot palīdzību pārmaiņu vadības procesā. Gūtā pieredze radīja interesi izzināt dziļākus procesus, kas ietekmē cilvēku reakciju dažādās stiuācijās, kā arī vēlmi vairāk fokusēties uz indivīdu un viņa vajadzībām.

 

IZGLĪTĪBA

2021. Shēmu terapija (Schema Therapy Foundations: Theory and Core Skills & Advanced Schema Therapy for Complex Cases, International Society of Schema Therapy).

2020. Klīniskais un veselības psihologs, sertifikāts Nr.1500699.

2020. Konsultatīvais psihologs-pārraugs, sertifikāts Nr.1300705.

2013. - 2017. Psihoterapeita kvalifikācija kognitīvi-biheiviorālajā terapijā (KBT), ODYSSEA, International CBT institute, Prague, Czech Republic, Czech Cognitive Behavioral Association & Latvian Associacion for Cognitive and Behavioral Therapies (sertifikāts Nr. 2017 14)

2011. Vudkoka Džonsona kognitīvo spēju testa apmācība, The Woodcock - Munoz Fundation, Nashville, Tennessee, USA (testa lietotāja sertifikāts Nr.256-19-2011 )

2003. - 2005. Sociālo zinātņu maģistra grāds klīniskajā psiholoģijā, Latvijas Universitāte

1999. - 2003. Sociālo zinātņu bakalaura grāds psiholoģijā, Latvijas Universitāte