Dina Skreitule

Dina Skreitule
Adrese
Rīga, KBT centrs: Brīvības iela 45
Rīga, Psiholoģijas centrs: Miera iela 37, kā arī Skype sesijas
Specializācija
Pieaugušie
Klientu grupa
Klātienes sesijas Rīgā, Skype sesijas klientiem Latvijā un citās valstīs
Valoda
Latviešu, Krievu
E-pasts
dina.skreitule@gmail.com
Tālrunis
+371 26119928
Skype
dinaskreitule

Mg. psych., klīniskā psiholoģe, sertificēta psihoterapeite kognitīvi-biheiviorālajā terapijā (KBT).

8 gadu pieredze uzkrāta, stādājot par psihologu-konsultantu organizācijā – uzņēmumā “Latvenergo”, sniedzot klientu apkalpošans darbiniekiem psiholoģisko atbalstu, piedaloties klientu apkalpošanas labās prakses izveidošanā un ieviešanā, izstrādājot instrukcijas, vadot saskarsmes un komunikācijas treniņus, organizējot un veicot zvanu centra jauno darbinieku atlasi, kā arī sadarbojoties ar vidējā līmeņa vadītājiem, sniedzot palīdzību pārmaiņu vadības procesā.
Ar laiku radās interese izzināt dziļākus procesus, kas ietekmē cilvēku reakciju dažādās stiuācijās, kā arī vēlme padziļinātāk fokusēties uz indivīdu un viņa vajadzībām, tamdēļ nolēmu uzsākt kognitīvi-biheiviorālās psihoterapijas studijas.
Paralēli psihoterapijas studijām, četrus gadus strādāju kā KBT terapeite supervizoru uzraudzībā. Pārsvarā strādāju ar pieaugušajiem, kuriem ikdienā grūtības rada trauksme, dažādas bailes (fobijas), panikas lēkmes (veģetatīvā distonija), obsesīvi kompulsīvie traucējumi (OKT), depresija, ēšanas vai miega traucējumi, zems pašvērtējums u.c.

Šobrīd attīstu iemaņas, strādājot privātpraksē, turpinu papildināt zināšanas, regulāri apmeklējot seminārus, meistarklases un supervīzijas, sekojot līdzi jaunākajiem zinātniskajiem pētījumiem dažādās jomās, gūstot idejas un smeļoties iedvesmu gan personīgajai attīstībai, gan profesionālajam darbam.