Anita Toze

Anita Toze
Adrese
Rīga, E-vidē; klātienē pieņemu Mārupē (Latvija) vai Braitonā (Lielbritānija).
Specializācija
Pieaugušie, Pusaudži, Bērni
Valoda
Latviešu, Angļu
E-pasts
anita.toze@gmail.com
Tālrunis
(+371)26417799; (+44)07444731882

Iespējams, ka viens no pirmajiem jautājumiem kas rodas meklējot atbalstu ir kas tad īsti ir psihoterapeits. Saprotams ka var apjukt starp visiem terminiem – psihologs, psihoterapeits un psihiatrs – un kāds specialists tad īsti būs nepieciešams. Psihoterapeits ir speciālists, kas ir apmācīts strādāt ar cilvēku garīgo veselību un labsajūtu izmantojot noteikta tipa metodes. Psihoterapeitiem bieži pamatā ir psihologa, ārsta vai kāda cita uz cilvēku orientēta profesija. Kognitīvi biheiviorālā psihoterapija tiek atpazīta kā viens no efektīvākajiem terapijas virzieniem Rietumu pasaulē. Terapijas procesā tiek strādāts ar cilvēka domām un uzvedību. Mērķis ir veicināt tādu domu un uzvedību veidošanu, kas cilvēku noved pie nepieciešamā rezultāta. KBT ir īpaši efektīvs darbā ar dažādiem traukmes traucējumiem, raizēm, un paniku. Tomēr KBT darbības spektrs ir visai plašs un ir efektīvs arī pie depresijas, hroniska noguruma un fiziskām sūdzībām, traumatiskas pieredzes, miega problēmām, ēšanas traucējumiem, cilvēku attiecībām u.c. Bērniem KBT bieži izmanto problemātiskas uzvedības mazināšanai un vēlamās uzvedības veicināšanai. KBT ir arī labs līdzeklis tam, lai labāk izprastu sevi.

Apzinos, ka ceļš ko esi gājis līdz šim, ne vienmēr ir bijis viegls un arī runāt par grūtībām ne vienmēr ir viegli. Līdz ar to man ir svarīgi radīt tādu vidi un atmosfēru, kur tu jūties pieņemts un izjūti drošību atvērties (tik, cik pats esi gatavs). Terapijas gaitā mēs darbojamies kopā – atpazīstam problēmas, uzstādam mērķus un apgūstam un testējam jaunas lietas.

Strādāju kā psihologs un kognitīvi biheiviorālais terapeits. Darbojos Latvijā un Lielbritānijā, privāti un dažādās organizācijās. Bieži konsultēju klientus E-vidē. Uzskatu ka E-videi ir savi plusi – ietaupās laiks un resursi, kā arī terapiju var izbaudīt atrodoties jebkurā vietā. Par sevi varu teikt, ka izbaudu darbu ar dažādu kultūru pārstāvjiem un patīk izaicinājumi. Mans dzīves aicinājums ir padarīt pasauli nedaudz labāku un ienest vairāk stipruma un pārliecības cilvēku dzīvēs. Ja tevi tas interesētu vai vēlies uzdot kādus jautājumus, droši raksti vai zvani!

I work as a psychologist and cognitive behavioural therapist and currently practice in Latvia and UK. I consult clients in private practice and in various organizations. Face to face appointments are possible, but I frequently consult online (Zoom, Skype etc.), which allows clients to enjoy therapy sessions from any location. As a therapist, I am very passionate about learning and working within multi-cultural environments. Ultimately, I aim to make this world a bit better place. I understand that reaching out can be distressing at first. I try to provide a safe and warm atmosphere where you can feel accepted and comfortable. It is your journey; my role is to guide you through it. If you would like to learn more or arrange a visit, feel free to give a call or send a text, email!