Anda Lase

Anda Lase
Adrese
Talsi Rīga, Talsi, Rīga
Klientu grupa
Pieaugušie Pusaudži Bērni
Valoda
Latviešu
E-pasts
anda.lase@inbox.lv
Tālrunis
29431291

Kas es esmu?
Esmu parasts cilvēks, sevi meklējot, esmu veikusi garu ceļu, kur bijuši dažādi posmi. Pamazām guvu zināšanas, atziņas un pilnīgi jaunas pieredzes. Mana dzīves atziņa: Es savu dzīvi radu pati.
Esmu KBT terapeite, īsta praktiķe. Jau vairāk kā 10 gadus esmu arī mākslas terapeite (specialitāte vizuāli plastiskā mākslas terapeite (VPMT)). Ilgajā terapeitiskajā darba pieredzē esmu strādājusi un joprojām strādāju ar dažādām klientu/pacientu grupām un dažādiem mentālās veselības traucējumiem- neirotiska rakstura traucējumi, depresija, trauksmes traucējumi (panikas lēkmes, ģeneralizētā trauksme, sociālā trauksme, dažādas fobijas), posttraumatiskais stresa sindroms. Darbojos privāti un dažādās organizācijās.


Saskatu KBT terapiju kā spēcīgu, efektīgu instrument ikvienam sevis izzināšanā un grūtību pārvarēšanā. Vēlos un gribu to dot katram, kas pieņem šo terapiju.
Es varu palīdzēt iegūt pieredzi par to, kā saskaņā ar personību, mainot savu iekšējo pasauli, mainās ārējā pasaule. Varu piedāvāt pieredzi, kā izmainīt domāšanas - jušanas ciklu, piedāvāt ceļu pie sevis, kas ir iešanas vērts. Es ticu, ka mums ir iespējams būt veseliem un laimīgiem. Es ticu, ka ikviens no mums spēj paveikt to, kas šķiet neiespējams. Pārmaiņas sākas no jaunas domas. Kāda ir Tava jaunā “Es” jaunā doma?


Profesionālā izglītība
Kognitīvi biheiviorālā terapeite / ODYSSEA International CBT Institute Prague (Czech Republic) (2017 – 2020) (sertifikāts Nr. 202005)
Maģistra grāds veselības aprūpē un mākslas terapeita kvalifikācija / Rīgas Stradiņa universitāte, Rehabilitācijas fakultāte (2006 – 2009) (Diploma sērija PD E Nr.0516). Ārstniecības personas identifikatora Nr.: 73040043730. Ārstniecības personas reģ. apliecības Nr. 55213. Latvijas Ārstniecības Personu profesionālo organizācijas savienības (LĀPPOS) sertifikāta Nr. A-07641.
Bakalaura grāds psiholoģijā / Rīgas pedagojijas un izglītības vadības augstskola (2003 – 2005) (Diploma sērija BD C Nr.0071)