Aiga Ukstiņa

Aiga Ukstiņa
Adrese
Rīga, Avotu iela 10
Rīga, Kungu iela 34, kā arī Skype konsultācijas
Specializācija
Pieaugušie, Pusaudži, Bērni
Valoda
Latviešu
E-pasts
aigauk@gmail.com
Tālrunis
28870808

Pēc izglītības esmu klīniskā psiholoģe un kognitīvi - biheiviorālās psihoterapijas speciāliste, šobrīd papildus apgūstu arī shēmu terapiju (http://shemuterapija.lv/index.php/lv/). Piedāvāju klātienes, kā arī pēc atsevišķas vienošanās Skype konsultācijas ārvalstīs dzīvojošiem latviešiem. 

Darbā speciālizējos ar klientiem, kuri savā ikdienā piedzīvo grūtības saistībā ar veģetatīvo distoniju un panikas traucējumiem, trauksmi, nomāktību un depresiju, obsesīvi kompulsīviem traucējumiem, uztraukumu un izjustu nedrošību sociālās situācijās, pazeminātu pašvērtējumu un attiecību grūtībām, asertivitāti. Bērniem un pusaudžiem tie bieži vien ir jautājumi par sevis pieņemšanu, draudzēšanos, attiecībām ar vecākiem un skolas biedriem, sociālajām un uzstāšanās prasmēm.

Strādāju arī ar dziļākiem bērnības emocionāliem ievainojumiem un grūtām, traumatiskām pieredzēm, kur nav tikušas apmierinātas pamata vajadzības. Bieži vien šāda pieredze klientiem attīsta iekšējo  kritisko, varbūt nosodošo, prasīgo balsi un veido aktīvu ievainoto daļu, grūtības būt tuvās attiecībās, runāt par savām emocijām, vajadzībām.

Terapijas mērķis ir savstarpējā kontaktā, drošā sadarbībā sniegt klientam nepieciešamās zināšanas, atbalstu un pieredzes, lai viņš vai viņa pats varētu sev kļūt par terapeitu un nākotnē varētu veiksmīgi pielietot iegūtās "sevis atbalsta" prasmes.