Agnese Orupe

Agnese Orupe
Adrese
Rīga, Brīvības iela 161
Specializācija
Pieaugušie
Valoda
Latviešu, Krievu, Angļu
E-pasts
agnese.orupe@inbox.lv
Tālrunis
+371 26599958

Labdien!

Paldies, ka esi ieskatījies/ieskatījusies manā profilā! Vēlos mazliet raksturot sevi: man vienmēr bijis svarīgi saprast, kas ir labas dzīves kvalitātes mēraukla. Tad nu secinu šādi: tā ir dzīvesprieks. Lai kādi notikumi mūsu dzīvē gadītos, dzīvesprieks ir kā kaklarotas aukliņa, kas caurstrāvo dažādu krāsu pērlītes.

Reizēm gadās brīži, kad kāda pērlīte šķiet nepanesami smaga, biedējoša vai pati dzīvesprieka aukliņa draud pārtrūkt, un tas ir brīdis, kad vēlos piedāvāt to, ko protu, lai atkal var atgriezties pie labas pašsajūtas.

Psiholoģiju esmu mācījusies Rīgas Pedagoģijas un Izglītības vadības augstskolā; pēc tam zināšanas esmu papildinājusi divu gadu garās profesionālajās mācībās pārvērtējošās psiholoģijās meistarklasēs, un tagad esmu absolvējusi kognitīvi biheiviorālās terapijas skolu. Turpinu papildināt zināšanas dažādos semināros, konferencēs un meistarklasēs.

Papildus terapijai, man ir vairāk kā desimt gadu gara pieredze darbā lielās starptautiskās organizācijās personāla vadībā. Tas nozīmē, ka labi izprotu lietas, ar ko saskaras biznesā strādājošie cilvēki, pazīstu korporatīvo spriedzi, zinu, ko nozīmē izaicinoši mērķi, augstas prasības, multikulturālās atšķirības.

Ja manis rakstītais Tevi uzrunāja, priecāšos iepazīties terapeitiskās sarunās!